Nieruchomości oferty
Referencje naszych klientów – mała część z prawie 14 letniej historii biura …
W 14 letniej historii naszego biura bywały różne sytuacje, różni klienci i nietypowe sprawy. Poniżej przedstawiamy małą cząstkę naszych referencji. (oczywiście nazwiska i nr telefonów klientów dostępne u nas w biurze).

Na biuro natrafiliśmy w internecie przeszukując z ciekawości z mężem nieruchomości na Teneryfie. Podczas tygodniowego pobytu na wczasach umówiliśmy się z panem Darkiem na oglądanie domów. Interesowały nas tylko nowe, luksusowe inwestycje. I tu trafiliśmy w dziesiątke. Już po jednym dniu oglądania wybraliśmy dom dla siebie. Okazało się że pan Darek ma w swojej ofercie głównie takie nieruchomości. Biuro prowadziło nas od początku do końca, czyli wszystkie sprawy związane z kupnem domu spoczywały po stronie pana Darka. Bez znajomości języka hiszpańskiego bez problemu można kupić wymarzony dom. Oczywiście trzeba trafić na biuro, które zna perfekcyjnie rynek i prawo na Teneryfie. To wszystko można tu znaleźć. Polecam.

Robert i Ania – Zakup kilku nieruchomości
Costa Adeje

Pełen profesjonalizm . Dzięki rzetelnemu i fachowemu podejściu do transakcji całość odbyła się błyskawicznie. Dziękujemy za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem wymarzonego domu oraz formalności związanych z mediami itp. Polecam biuro Mdrinversion wszystkim którzy stoją przed zakupem nieruchomości na Teneryfie. Andrzej i Mariola

Andrzej i Mariola – Zakup nieruchomości
Costa Adeje

Marzyłam o miejscu na świecie gdzie można cieszyć się słoneczkiem gdy w Polsce zimno, plucha, śnieg i mróz W listopadzie przylecieliśmy na wyspę Teneryfa. To był piękny czas spędzony z rodzinką. Postanowiliśmy z mężem wynająć lub kupić dom, mieszkanie. Poznaliśmy p Darka i p Natalię to właśnie z firmą Mdrinversion spełniliśmy swoje marzenie i kupilismy dom. Szczerze Polecamy. Darek i Natalia

Lucyna i Zbyszek – Zakup nieruchomości i kredyt hipoteczny
Costa Adeje

Pierwszy kontakt z Darkiem był telefoniczny i polegał na tym, że Darek odradzał nam zakup wszystkich wybranych przez nas nieruchomości, które znaleźliśmy w ogłoszeniach. Wtedy nie wiedzieliśmy dlaczego. Teraz już wiemy i dziękujemy Darkowi za to, że obstawiał przy swoim. Zakup nieruchomości bez znajomości realiów wyspy może prowadzić do dużego rozczarowania. Następnie spotkaliśmy się z Darkiem aby omówić czego dokładnie oczekujemy od naszego apartamentu. Apartament znaleźliśmy przeglądając ogłoszenia nieruchomości. Darek zaakceptował wybór i to było naszym zielonym światłem. Na tym nasza historia się kończy bo całą resztę załatwił Darek. Obejrzał apartament, przesłał nam zdjęcia, załatwił kredyt, pomógł w dostosowaniu terminu zakupu do czasu naszego przyjazdu. Przyjechaliśmy „na gotowe” i na drugi dzień w tempie ekspresowym podpisaliśmy rano umowę kredytową z bankiem, po dwóch godzinach podpisaliśmy umowę zakupu apartamentu, dostaliśmy kluczyki i po południu wypiliśmy szampana w naszym małym raju z widokiem na ocean i Teide. Minęło już dwa lata od daty zakupu i z doświadczenia możemy powiedzieć, że Darek jest osobą bardzo uczciwą, która nie sprzeda swojemu klientowi czegoś, co nie mieści się w jego mniemaniu jako dobra jakość. To jest duży plus, który jest nie do przecenienia. Do tej pory nie wiemy jak można załatwiać sprawy tak szybko i to na Canarach, szczególnie z bankiem – Darek potrafi. My całkowicie zaufaliśmy Darkowi bo nasz apartament kupiliśmy „przez Internet” nie widząc go wcześniej i opierając się tylko na zdjęciach i opinii Darka.

Roman i Agnieszka – Zakup nieruchomości i kredyt hipoteczny
Palm mar

W 2013 rozpocząłem realizację projektu – działalność gospodarcza na Wyspach Kanaryjskich. Uznałem że wielokrotne wizyty na Wyspach, analiza rynku, to mimo wszystko za mało, i że przydałby się „przewodnik” na miejscu. W sieci znalazłem Mdrinversion, z właścicielem Panem Darkiem – wówczas zwracaliśmy się do siebie per Pan / rozmawiałem telefonicznie 2 może 3 razy , następne kontakty to korespondencja mail-owa. To był koniec września 2013 – mój jeden z pierwszych mail-i nakreślał zakres potrzeb którym miałby sprostać Mdrinversion :
> rejestracja spółki prawa handlowego ,znalezienie siedziby firmy wraz z
> magazynem, mieszkanie dla pracowników, sformalizowanie pobytu i pracy moich ludzi /numery N.I.E, Seguridad Social … podpisaliśmy umowę, wpłaciłem zaliczkę zabezpieczającą działania Mdrinversion a skrzynka mail-owa zapełniła się ofertami domów, mieszkań, magazynów.

Darka-właściciela, poznałem osobiście 30.11.2013 , -dwa dni później byłem mieszkańcem Teneryfy , tydzień później moi pracownicy prosto z lotniska jechali do miejsca zamieszkania. Od grudnia 2013 roku moja firma widnieje w rejestrze sądowym spółek handlowych.
Później jeszcze wielokrotnie korzystałem z usług Mdrinversion, uczestniczyłem w spotkaniach towarzyskich organizowanych przez Mdrinversion dla swoich klientów.
Coraz swobodniej poruszam się na Wyspach Kanaryjskich, a mimo to nadal bywa, że zwracam się o pomoc do Mdrinversion
To oczywiste że szukając mieszkania ,domu, zakładając firmę w nowym kraju szukamy pomocy profesjonalisty znającego miejscowe realia. Płacąc za usługę oczekujemy terminowego, rzetelnego, uczciwego jej zrealizowania.
Mdrinversion sprostał moim oczekiwaniom – wielokrotnie wywiązał się z umowy – dlatego POLECAM Mdrinversion
Jarek Wojciechowski

Jarek – Inwestycje, sp z.o.o
Costa Adeje

Dzieki Darek - www.mdrinversion.com za pomoc przy otwarciu wypożyczalni rowerów i gokartów. Bez Twojej pomocy trwałoby to nie miesiąc a zapewne dwa, a tak w tydzień (przy okazji wczasów) znaleźlismy i wynajęiśmy mieszkanie, lokal i zrobiliśmy rezydencję. Podczas nieobecności zająłeś się sprawami lokalu i przygotowania go architektonicznie do otwarcia które nastąpiło oficjalnie przedwczoraj, jeszcze raz wielkie dzięki i wszystkim czytającym forum teneryfa24.pl lub chcących tu do tej pięknej krainy przyjechać i żyć polecam firmę mdrinversion i Darka. Z Twoją pomocą Darek to poszło błyskawicznie no i nie było to hiszpańskie „mańana” tylko…hoj

Piotr i Tomek – Inwestycje, sp zo.o.
Costa Adeje

Od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem kupna apartamentu na Teneryfie i będąc na wyspie zgłosiliśmy się do biura nieruchomości Mdrinversion. Po spotkaniu informacyjnym umówiliśmy się na oglądanie apartamentów. Jeżdziliśmy przez trzy dni, dużo dowiedzieliśmy się o wyspie jak i o mieszkaniu tam. Pan Darek bardzo profesjonalnie nas obsłużył i w ostateczności kupiliśmy piękny apartament w los Gigantes. Poleciliśmy biuro nieruchomości mdrinversion mojemu koledze, który w kwietniu jedzie oglądać apartament dla siebie. SERDECZNIE Polecam to biuro.
JADWIGA SZCZECIN

Jadwiga z rodziną – Zakup nieruchomości
Los Gigantes

Polecam gorąco jak to na Teneryfie firmę http://www.mdrinversion.com/ i Darka. Pełen profesjonalizm. Można mu zaufać. Dzięki Darku za spełnienie marzeń. Wasze też spełni, powiedzcie jedno słowo, a uzdrowiona będzie wasza dusza i ciało 

Witold i Agnieszka – Zakup kilku apartamentów i kredyt hipoteczny
Costa Adeje, Los Gigantes

Profesionalizm i uczciwość, wszystko na czas, kupiłem apartament na Teneryfie z tym biurem i polecam wszystkim, jesli ktoś chce biuro ma moj nr i można dzwonić – Pozdrawiam wszystkich kochających Teneryfe

Marcin z rodziną – Zakup nieruchomości
Playa de las Americas

Pierwszy apartament na Teneryfie kupiłam przez Mdrinversion. Bylam naprawdę bardzo zadowolona z jakości usług świadczonych przez to biuro. Darek Ruminski załatwił wszystko od numeru NIE po zakup apartamentu. Ja tylko odebrałam klucze. ZyskaŁam nie tylko apartament, ale również przyjaciół. Teraz kupuję drugi apartament i tez z Mdrinversion
Joanna Cybulska

Rafał i Joanna – Zakup nieruchomosci i kredyt hipoteczny
Playa de las Americas

Chcemy bardzo podziękować p.Darkowi z Mdrinversion za pomoc w osiedleniu sie na wyspie i w znalezieniu nam domu i dopilnowaniu wszystkich formalnosci wraz ze szkołą dla naszego synka bez znajomosci jezyka byłoby nam naprawde trudno i chyba nie zdecydowalibysmy sie na przyjazd tutaj na ta nasza kochaną wyspe! Pozdrawiam p.Darka!

Aleksander z Alicją – Zakup nieruchomości i wynajem
Puerto de la cruz

Jestem klientem firmy Mdrinversion Teneryfa i byłem pilotowany przez jej właściciela Dariusza Ruminskiego w zakresie zakupu nieruchomosci tj domu na Teneryfie. Obsługa dotyczyła przedstawienia pełnej oferty posiadanych w sprzedaży domów ( oględziny, transport lokalny, zakwaterowanie, rozmowy), obsługę prawną i administracyjna (otrzymanie numeru NIE, notariusz, bank, prawnik) oraz pozostałych czynności okołozakupowych. Zakres pomocy właściciela Mdrinversion nawiązywał również innych zakupów ( samochodu w salonie, doradztwo w zakresie wyboru ekip remontowych i nawiązanie lokalnych kontaktów, które pomogły mi zorganizować sie w nowym miejscu (polecenie Pani sprzątaczki, opiekunki)
Pierwsze kontakty z Panem Dariuszem Rumińskim nie zrobiły na mnie wrażenia (miałem dużo wątpliwości i niepokoju). Mieliśmy dużo spięć – podejmowane tematy i wymiana zdań była daleka od dyplomacji. Widocznie trafiałem na złe dni Pana Dariusza. Jako klient uważam, że byłem święty – taki drobny żarcik. Zaś co do merytoryki i celowości działań to z perspektywy czasu (minął jeden rok od zakupu) wszystkie działania biura Mdrinversion okazały sie skuteczne, stan prawny i formalny dopracowany i cel osiągniety w każdym aspekcie podjętych działań. Tyle rekomendacji – każdemu proponuje wypracowanie swojej opinii i życzę powodzenia firmie Mdrinversion Teneryfa i jej klientom. Maciej K. (nazwisko do wiadomości biura i za moja zgodą)

Maciek K. – Zakup nieruchomości
Costa Adeje

Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi Rumińskiemu z biura nieruchomości Mdrinversion za niezwykle rzetelną i kompetentną obsługę Nas jako klientów biura w marcu 2014 roku podczas zakupu naszego wymarzonego mieszkania na Fuerteventura. Biuro nieruchomości jest na pewno godne polecenia szczególnie dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z kupnem nieruchomości za granicą. W czasie załatwiania wszelkich potrzebnych formalności mogliśmy liczyć na kompleksową pomoc, rzeczową radę. Mamy
nadzieje, że upragnione mieszkanie zakupione za Państwa pośrednictwem, okaże się dla nas szczęśliwe, a Państwa Biuro Nieruchomości będzie zdobywać liczne grono równie zadowolonych klientów.

Agnieszka i Sebastian – Zakup nieruchomosci
FUERTEVENTURA

Firma Pana Dariusza Rumińskiego pomogła nam w zakupie nieruchomosci na Teneryfie. Z uwagi na nieznajomosć wymagań koniecznych do takiej transakcji, jego pomoc była nieoceniona. Pomogł nam przejsć cala procedur od numeru NIE do transakcji notarialnej. Dodatkowo po transakcji zawsze moglismy liczyć na jego osobista pomoc oraz informacje potrzebne do zapoznania sie z miejscowymi realiami. Polecam Pana Dariusza osobom, ktore bezproblemowo chcą dokonać transakcji i uzyskać pomoc potrzebna do zaaklimatyzowania sie na miejscu.

Elżbieta z rodziną – Zakup nieruchomości
Costa Adeje

Pierwszy kontakt z Biurem nieruchomości Mdrinversion zlokalizowanym na Teneryfie miałem w 2015 roku, zostałem wyczerpująco poinformowany o możliwościach zakupu nieruchomości na Wyspach kanaryjskich. Właściciel biura biegle władający językiem hiszpańskim, okazał bardzo przyjazną i miłą osobą mogącą pomóc w każdym temacie związanym z zakupem apartamentu, czy gruntu. Do osób pracujących w Mdrinversion można mieć pełne zaufanie, że powierzone tematy zostaną zrealizowane rzetelnie i terminowo. W związku z tym polecam biuro Mdrinversion jako rzetelnego i wiarygodnego partnera świadczącego usługi brokerskie na Wyspach kanaryjskich – Ernest.S

Danuta i Ernest – Zakup nieruchomości i kredyt hipoteczny
Costa Adeje

Z biurem pośrednictwa nieruchomości na Teneryfie MDRinversion nawiązałem kontakt chcąc umieścić mojego starego kampera .. Zadzwoniłem i połączył mnie warszawski numer biura z Panem Darkiem R. Rozmowa od początku była dość owocna, gdyż pan Darek wyjaśnił mi, że może lepiej pomyśleć o czymś stacjonarnym… tym bardzie, że nieruchomości mogą drożeć. Przy okazji wysłał mi kilka kontaktów do swoich polskich klientów z którymi także rozmawiałem. Osobiście spotkaliśmy się po pół roku na teneryfie, aby biuro MDRinv…. przedstawiło mi ofertę. Oferta może nie była zbyt obfita ale Pan Darek pokazał mi interesującą ofertę, z której skorzystałem i od prawie roku jestem zadowolonym właścicielem apartamentu! Sprawy załatwiane przez biuro były sprawnie i bez przykrych niespodzianek o jakich słyszałem od innych Polaków, którzy doknyawli transakcji przez innych pośredników. Ze swojego doświadczenia śmiało mogę polecić Biuro MDRinversion jako firmę godną uwagi w rozważaniu zakupu nieruchomości na wyspach kanaryjskich!
Zadowolony klient Waldemar W.

Waldemar z rodziną – Zakup nieruchomości
Palm mar

Kupilismy mieszkanko wraz z kredytem, praca biura nieoceniona, masa spraw i bez pomocy biura nic by sie nie zrobiło. Pozdrawiam

Dorota i Remek – Zakup nieruchomości i kredyt hipoteczny
Arona

Jestesmy bardzo zadowoleni z kupna nieruchomosci na Teneryfie za posrednictwem biura p Darka. Pan Darek to osoba, ktora profesjonalnie i z sercem podchodzi do klienta. Bardzo konkretny, własciwie to dzięki Niemu nie popelnilismy żadnego błędu przy zakupie a moglismy, teraz to wiemy, ale po czasie. Dlatego bardzo dziekujemy p.Darkowi i polecamy Jego usługi jest w tym dobry ba stwierdze że bardzo dobry, robi to co kocha jest uczciwy a to bardzo ważne w dzisiejszym świecie.
Dziekujemy

Dorota i Mirosław – Zakup nieruchomości
Costa Adeje

Gorąco polecam Wszystkim, którzy pragną zakupić dom lub apartament na Teneryfie biuro MDRInversion oraz Pana Dariusza Rumińskiego. Jako klientka biura jestem bardzo wdzięczna za wykazaną cierpliwość i zaangażowanie w znalezieniu idealnego domu w raju jakim jest Teneryfa. Pan Darek to przede wszystkim pełen profesjonalizm ale też niesamowita znajomość tutejszego rynku, która sprawia, że z Biurem MDRInversion znajdziecie i kupicie bez problemu to o czym marzycie.

Ania z rodziną – Zakup nieruchomości
El Medano

Z usługami pośrednictwa handlu nieruchomościami świadczonymi przez Pana Dariusza Rumińskiego zetknęliśmy się przypadkowo – przez Internet. Strona internetowa jego firmy wyglądała profesjonalnie, a zatem zachęcająco.
Kiedy nawiązaliśmy kontakt, od razu poprosił o sprawdzenie jakości jego usług u poprzednich klientów, co przekonało nas, że reprezentowana przez niego firma stara się rzetelnie wywiązywać ze swojej oferty.
Bezpośredni kontakt na Teneryfie potwierdził naszą intuicję. Pan Rumiński okazał się profesjonalistą. Z godną podziwu cierpliwością pokazywał obiekty, którymi moglibyśmy być zainteresowani. Nie tylko fachowo opowiadał o zaletach i wadach mieszkań, ale również doradzał właściwe lokalizacje.
Niezwykle sprawnie i rzetelnie załatwia niezbędne formalności dotyczące nabywania lub najmu nieruchomości, jest punktualny, a wszystkie jego porady okazują się trafne. A co bardzo istotne, nie nadużywa udzielanych mu uprawnień. Zna również bardzo dobrze miejscowe warunki społeczno-kulturowe, co bardzo ułatwia poruszanie się w tamtejszych realiach.
Polecamy jego usługi.

 Dorota i Dariusz C.

Dorota i Dariusz – Zakup nieruchomości
Santa Ursula

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY

Polecam robią super robotę. Jak ktos by chciał telefon i porozmawiać zapraszam w biurze dadzą Wam mój nr telefonu. POZDRAWIAM

Włodzimierz z rodziną – Zakup nieruchomości i kredyt hipoteczny
Los Cristianos

Bardzo dziękuję Panu Darkowi Rumińskiemu za pomoc w zakupie domu na Teneryfie. Kontakt z biurem P, Darka znalazłem za posrednictwem Internetu. Umówiłem się na spotkanie w celu obejrzenia kilku nieruchomości. Odniosłem wrażenie, że po dłuższym pobycie w Hiszpanii brakuje mu polskiego tempa i zaangażowania. Po spotkaniu zmieniłem zdanie, ten człowiek ma tyle spraw do załatwiania a wszystkie są na wczoraj.Spotkanie przerywał ciągle natrętny telefon dzwoniących klientów z różnych stron świata. Zdążyłem obejrzeć tylko jeden dom ,ale” tak naprawie więcej nie chciałem.
Wcześniej wspomniał, że ma coś szczególnego. Zobaczyłem i decyzję podjąłem po 10 sekundach.
Zakochałem się w pięknym położeniu z widokiem 180 stopni na ocean i Siam Park w odległości zaledwie 80 m,w pobliżu pola golfowego i centrum handlowego Siam Mall jedynego na Teneryfie działającego 7 dni w tygodniu.
Dom obejrzałem w styczniu był w budowie 30 marca zamieszkałem wraz z żoną i córeczką.
Pan Darek załatwił mi wszystkie formalności od założenia konta po notariusza, niezbędne tłumaczenia itp. po odbiór kontenera, który wysłałem z Polski z naszymi meblami i innymi zabawkami.
Na zakończenie zaprosił nas do jednej z najlepszych restauracji gdzie poznał mnie i moją rodzinę ze swoją sympatyczną żoną.
Zadowolony klient AG

Andrzej z rodziną – Zakup nieruchomości
Costa Adeje

Po wakacjach spędzonych na Teneryfie zdecydowaliśmy się z mężem na zakup apartamentu na tejże wyspie .
Ze względu na brak znajomości języka hiszpańskiego szukaliśmy osoby godnej zaufania ze znajomością prawa związanego z obrotem nieruchomościami.
Nawiązaliśmy współpracę z firmą Mdrinversion. Pan Darek przedstawił nam wszystkie oferty, które mogłyby spełnić nasze oczekiwania , aż udało się znaleźć wymarzony apartament .
Spawy materialne i bankowe (kwestia załatwienia kredytu) zostały przeprowadzone przez Pana Darka sprawnie i rzetelnie.
Na czas załatwienia formalności na koszt firmy mogliśmy korzystać z wyznaczonego apartamentu i samochodu.
Po akcie notarialnym spawy związane z przepisaniem umów z mediami zostały załatwione przez firmę Mdrinversion bez naszego udziału.
Wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkania a mającym trudności z różnych względów lub obawy polecam firmę Mdrinversion jako profesjonalna i uczciwą.

Katarzyna K.

PS.Z Panem Darkiem przyjaźnimy się do dzisiaj.
Dzięki niemu poznaliśmy wiele osób, które za jego pośrednictwem zakupiły nieruchomości i każdy z nich jest bardzo zadowolony.

Katarzyna z rodziną – Zakup nieruchomości
PALM MAR

Zakup nieruchomości za granicą to duże wyzwanie, którego realizację można I śmiem twierdzić, że trzeba powierzyć profesjonalistom. Takim powiernikiem na pewno jest Darek z MDRinversion. Wyszukany w internecie (gdzież by indziej), po przełamaniu pewnej nieufności z mojej strony, stał się doskonałym partnerem i doradcą w realizacji marzenia mojego życia. Poprowadził mnie za rączkę poprzez mielizny i sztormy hiszpańskiej biurokracji i bankowości do bezpiecznej przystani w El Cotillo na Fuerteventurze gdzie mogę się teraz rozkoszować spokojem i urokami tego miejsca. Jeżeli macie marzenia , trochę kasy i odwagi to możecie je bez wahania powierzyć w ręce Darka i jego teamu, a z pewnością będziecie zachwyceni efektami ich pracy. Ale dość kadzenia. Jeżeli szukacie nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich to TYLKO za pośrednictwem MDRinversion. Profesjonalizm, uczciwość, życzliwość i zawsze ma dla ciebie czas ponadto co bardzo cenne oddzwania jak nie może odebrać telefonu.

Grzegorz – Zakup nieruchomości
FUERTEVENTURA

Jako klienci biura prowadzonego przez Pana Dariusza Ruminskiego, jesteśmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani oraz wdzięczni za zaangażowanie w poszukiwaniu wymarzonego i idealnego miejsca dla nas i naszych dzieci. Pan Darek, to osoba godna zaufania, pełna profesjonalizmu i uczciwości. Niejednokrotnie korzystaliśmy z Jego usług, zarówno prywatnie, jak i biznesowe. Okazana nam cierpliwość i bezinteresowna pomoc, była dla nas bardzo miłym zaskoczeniem. Rzetelna, prężnie działająca firma, miła i fachowa obsługa. Oby jak najwięcej, takich profesjonalnych i sumiennych osób, jak osoby reprezentujące biuro Mdrinversion.
Dziękujemy i serdecznie polecamy.

Ewa z rodziną – Zakup nieruchomości i przeprowadzka
Costa Adeje

Opinia o biurze?
Jak najlepsza! Konkretność i profesjonalizm. Szczególnie ceniłem umiejętne poruszanie się po niuansach: zarówno biurokracji hiszpańskiej, jak i spraw dewelopersko-budowlanych. Oferta apartamentów do kupienia była szeroka, ale już odpowiednio przebrana pod kątem wymagań klienta, czyli moich. Nie wyobrażałbym sobie załatwianie tych wszystkich formalności bez pomocy Darka Rumińskiego i szczerze trzeba powiedzieć, że był bardzo pomocny. Czyli – gorąco polecam!
Sławek z Poznania.

Sławek z Poznania – Zakup nieruchomości
FUERTEVENTURA

Z usług firmy Mdrinversion i p. Dariusza Rumińskiego korzystaliśmy w 2013 roku przy okazji zakupu apartamentu na Teneryfie.
Pan Dariusz Rumiński zorganizował całą transakcję począwszy od prezentacji licznych nieruchomości, z których wybraliśmy naszym zdaniem najpiękniejszą.
Otrzymaliśmy wiele bezcennych wskazówek, jakimi kryteriami należy kierować się przy wyborze apartamentu.
W czasie naszych pobytów związanych z zakupem, otrzymaliśmy do dyspozycji samochód firmowy a nawet mieszkanie !
Potem konto bankowe, NIE, a po zakupie podatki, wywóz śmieci, internet ….. i wszystkie niezbędne umowy. Byliśmy za rękę prowadzeni w czasie załatwiania wszystkich formalności. Za Jego pośrednictwem poznaliśmy szerokie grono wspaniałych Polaków na Teneryfie. Pan Dariusz do tej pory, kilka lat po zakupie pomaga nam w załatwieniu na wyspie spraw, które wymagają znajomości języka hiszpańskiego i lokalnego prawa. Korzystaliśmy również z Jego kontaktów z miejscową kancelarią prawną co pozwoliło na bezstresowe rozwiązanie trudnego dla nas problemu. Przed wyborem i zakupem nieruchomości mieliśmy duże obawy dotyczące bezpieczeństwa transakcji. Bez znajomości języka i miejscowych zwyczajów wydawało się to przedsięwzięciem karkołomnym. Dzięki współpracy z Mdrinversion wszystko stało się bardzo proste i bezpieczne. Z perspektywy kilku lat mogę stwierdzić, że zaufanie którym obdarzyliśmy Dariusza Rumińskiego umożliwia nam teraz spędzanie każdej wolnej chwili na zawsze słonecznej wyspie niekończących się wakacji.
Ewa i Janusz.

Janusz z rodziną – Zakup nieruchomości
PALM MAR

Z usług firmy MDRinversion korzystałem dwukrotnie przy zakupach nieruchomosci na Teneryfie - w 2010 roku i ostatnio w maju 2016 roku. W obu przypadkach zostałem obsłużony kompetentnie. Właściciel firmy bardzo sprawnie porusza sie po miejscowym rynku nieruchoosci i doskonale zna jego realia i niuanse. Wszystkie sprawy związane z sama umową a także kwestiami podatkowymi, bankowymi itd. załatwił pośrednik. Również wziął na siebie przepisanie na mnie umów na dostawę wody, energii elektrycznej, internetu itd. Kto zna hiszpańskie realia wie ile czasu to zajmuje. Dodatkowym bonusem było to, że przez 6 lat od kupna domu w 2010 roku, przy każdej, nawet drobnej sprawie związanej z nieruchomością, mogłem liczyć na pomoc MDRinversion. Mietek W. Costa Adeje

Mieczysław z rodziną – Zakup dwóch domów i kredyt hipoteczny
COSTA ADEJE